HAKKIMIZDA

Vizyonumuz :

Yüksek verimlilik ve yatırımlar sonucu , endüstri sektöründe evrensel kalite ve standartlarda sunulan ürün ve hizmetlerle lider olmak.

Misyonumuz :

Üretimini ve Satışını yapmakta olduğumuz seçkin markalar altındaki ürünlerin satışında müşteri odaklı ve sorumluluk sahibi ticari başarıyı devam ettirmek. İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek , topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermek. Çalışma ortamımız; güvenli ve verimli olmasını sağlayarak , adil tutum, ekip çalışması,açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak. Gelenek ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmektir… BM GROUP’unİnsan Kaynakları Politikası çalışanlarımızın gurur duyacağı ve yürekten bağlı olacağı bir şirket olmak. Çalışanlarımızın BM GROUP’tapolitika ve kültürel geçmişlerinden bağımsız olarak , bilgi ve becerilerine göre katılımcı olmak, öğrenmek , gelişmek ve ilerleme kaydetmek için fırsat bulmalarını sağlamak. Başarıdan ve dostluktan , dengeli kişisel ve profesyonel yaşamdan tatmin olarak , işimiz için çaba sarf ederken keyif alarak çalışma düzeni kurmak . Gelecekte olmasını istediğimiz Birleşim Mühendislik için varolan temeller üzerine katkıda bulunmak. Yaratıcılığı teşvik ederek ödüllendirmek. Şirketimizin gelenek ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmek olarak belirlenmektedir. BM GROUP’unKalite felsefesi ; Müşteri ve Çalışan memnuniyetini sağlamak temel hedefleri doğrultusunda, Ulusal ve Uluslar arası ürün ve kalite standartlarına uygun üretimi sürekli olarak gerçekleştirerek, tüm faaliyetlerde birlikte ve ortak çalışmayı, sürekli iyileştirme ve sürekli gelişmeyi sağlayabilmektir.

Hedef :

Üretimden pazarlama ve satışa kadar her konuda daha kaliteli hizmet için kurulan organizasyonumuz, değişen koşullara hızla uyum gösteren dinamik yapısı ile mutlak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Stratejik Hedeflerimiz Özkaynaklarını en az %12 karlılık sağlayarak ve hisse değerini artırarak her yıl ortalama yüzde 14 oranında büyümek, · “Tüketiciye en yakın topluluk” temasına uygun olan, iddialı ve uluslararası rekabet gücüne sahip olduğu sektörlere odaklanmak, · Bulunduğu sektörlerde lider olmak, · Faaliyet gösterdiği sektörlerde marka gücünü artırmak ve teknolojiye hakim olmak, · İhracatı ve yurtdışı faaliyetleri artırarak gelirlerinin en az yüzde 50’sini yurtdışından elde etmek



copyright Berksan makina 2019